Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026

W piątek 26 czerwca 2026 r. uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny — czas pełen nauki, wyzwań, pracy, ale też sukcesów, rozwoju i wielu ważnych chwil.
Podczas uroczystości nagrodzeni zostali uczniowie, którzy wyróżnili się bardzo dobrymi wynikami w nauce, zaangażowaniem, aktywnością i godnym reprezentowaniem naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym —
Wasza praca i wytrwałość zasługują na wielkie brawa!
Swoją obecnością zaszczyciła nas przedstawicielka Rady Powiatu Dzierżoniowskiego, Pani Małgorzata Greiner, która wręczyła w imieniu Starosty Dzierżoniowskiego stypendia Złoty Prymus. Serdecznie dziękujemy za udział w tym ważnym dla nas dniu.

Uroczystość była również okazją do pożegnania pracowników, którzy kończą swoją pracę w naszej szkole. Są to Pani Anna Paździora, Pani Natalia Pompa, oraz Panie Ewa Kałużna i Jadwiga Stiepańczuk. Dziękujemy za lata zaangażowania, życzliwości, codziennej pracy i serca pozostawionego w murach Technikum.
