Rok szkolny 2020 - 2021


Ślubowanie klas pierwszych

alt

„Ślubuję uroczyście swoją energię, młodość i zapał, umiejętności zawodowe wyniesione z murów tej szkoły, spożytkować dla dobra naszej Ojczyzny – Rzeczpospolitej Polskiej” – tymi pięknymi słowami we wtorek 15 września 2020 roku uczniowie klas pierwszych zakończyli swoje ślubowanie.

alt

alt alt
alt alt

Jednocześnie rozpoczęli nowy rozdział w swoim życiu, stając się pełnoprawnymi członkami społeczności Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie. Dyrektor Szkoły Pan Ireneusz Rutowicz pogratulował pierwszoklasistom i życzył wielu sukcesów przyszłym specjalistom z dziedziny urządzeń energii odnawialnych, mechaniki i mechaniki samochodowej, fototechniki oraz informatyki.

Opracowała: Małgorzata Greiner


Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

alt

1 września uczniowie Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego z radością po wielomiesięcznej przerwie przekroczyli progi szkoły i powitali nowy rok szkolny 2020/2021. Podczas spotkań z grupami klasowymi wychowawcy przedstawili informacje organizacyjne, wspomniano także o wydarzeniach związanych z 1 września 1939 roku. Dyrektor Szkoły Pan Ireneusz Rutowicz oraz Wicedyrektor Pani Elżbieta Michalik złożyli uczniom życzenia dotyczące zdrowia, jak również efektywnie i przyjemnie spędzonego w szkole czasu.

alt alt
alt alt

Poprawiony ( Niedziela, 27 Wrzesień 2020 17:42 )